Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Loading...

Reklama świetlna

Reklama świetlna znajduje swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi handlu, usług i przemysłu. Wynika to z faktu, iż odpowiednio dobrane podświetlenie pozwala uwidocznić przekaz reklamowy, a co z tym związane poszerzyć świadomość marki w oczach potencjalnego klienta oraz zachęcić go do odwiedzin czy też zakupów.

Różnorodne rodzaje reklamy świetlnej sprawiają, że każdy znajdzie wśród nich odpowiedni wariant dla własnego biznesu. W naszej ofercie znajdują się następujące reklamy podświetlane:

  • Kasetony
  • Kasetony frezowane
  • Litery i znaki przestrzenne
  • Neony

Oferowane przez nas rodzaje reklamy świetlnej dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej. Jesteśmy także otwarci na pomysły naszych klientów, co sprawia, że podejmujemy się nawet najbardziej niestandardowych realizacji i projektów.

W produkcji wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone technologie gwarantujące perfekcyjne i precyzyjne wykonanie, które w największym stopniu decyduje o efekcie końcowym. Nasze usługi obejmują zarówno realizację zamówienia, jak i montaż niezależny od obranej wysokości, a także serwis reklam. Na życzenie klienta montujemy również reklamy innych producentów.
Kontakt

Biuro

GMCREATE STUDIO REKLAMY
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 5242966536

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

MBank 49 1140 2004 0000 3502 8351 2291

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl