Loading...

Oklejanie szyb/witryn

Zapewne zdarzyło Ci się spotkać z wielką reklamą widniejącą na oknach jakiegoś sklepu czy lokalu. Rzucające się w oczy hasło reklamowe lub odpowiednio dobrane zdjęcie zdecydowanie zapada w pamięć, dlatego oklejanie szyb i witryn to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta „z ulicy”, podczas spaceru czy załatwiania spraw na mieście.

Przyciągnięcie uwagi kluczem do budowania świadomości marki

Oklejanie witryn i szyb to niezwykle efektowna forma reklamy. Jej główną zaletą jest możliwość przyciągnięcia uwagi przypadkowego przechodnia, który wybrał się na spacer i akurat znalazł się w pobliżu witryny – w ten sposób można dotrzeć do sporej grupy odbiorców. Ze względu na imponujące rozmiary szyb w większości lokali, umieszczona na nich reklama rzuca się w oczy nawet z dużej odległości. Wykorzystanie chwytliwego hasła reklamowego, odpowiedniego zdjęcia lub grafiki czy logo niewątpliwie pomoże Ci zbudować świadomość Twojej marki wśród konsumentów.

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Dzięki naszej pasji i doświadczeniu w oklejanie szyb i witryn nie ma przed nami najmniejszych tajemnic. Oferujemy wyprodukowanie reklamy tego typu, która dzięki najlepszej jakości wykonania będzie doskonale prezentowała Twoje logo, hasło reklamowe czy grafikę. Oferujemy nie tylko produkcję reklamy, ale także jej zamieszczenie w wybranym miejscu.

Skorzystaj z naszych usług, by wyróżnić się wśród konkurencji i skutecznie budować świadomość Twojej marki!
Kontakt

Biuro

GMCREATE studio reklamy
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 8442151697

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

ING Bank 78 1050 1025 1000 0091 0889 5914

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl