Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Loading...

Oklejanie szyb i witryn

Zapewne zdarzyło Ci się spotkać z wielką, przyciągającą wzrok reklamą widniejącą na oknach jakiegoś sklepu czy lokalu. Rzucające się w oczy chwytliwe hasło reklamowe lub odpowiednio dobrane zdjęcie zdecydowanie zapada w pamięć, dlatego oklejanie szyb i witryn to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta „z ulicy”, podczas spaceru czy załatwiania spraw na mieście. Pozwól swoim potencjalnym Klientom poznać się od strony świetnego marketingowca, który ma świadomość, jak w niebanalny sposób wyróżnić się na tle konkurencji.

Przyciągnięcie uwagi kluczem do budowania świadomości marki

Oklejanie witryn i szyb to niezwykle efektowna forma reklamy. Jej główną zaletą jest możliwość przyciągnięcia uwagi przypadkowego przechodnia, który wybrał się na spacer i akurat znalazł się w pobliżu witryny – w ten sposób można dotrzeć do sporej grupy odbiorców. Ze względu na imponujące rozmiary szyb w większości lokali, umieszczona na nich reklama rzuca się w oczy nawet z dużej odległości. Nie ma więc łatwiejszego sposobu na dotarcie do ludzi przy zachowaniu niskich kosztów kampanii – to stosunkowo tania opcja, dająca szerokie pole do popisu. Oklejanie szyb z wykorzystaniem chwytliwego hasła reklamowego, odpowiedniego zdjęcia lub grafiki czy logo niewątpliwie pomoże Ci zbudować świadomość Twojej marki wśród konsumentów. Jeśli obawiasz się, iż tego typu oklejona powierzchnia umiejscowiona na zewnątrz budynku oprze się nieprzychylnym warunkom atmosferycznym, możesz odetchnąć z ulgą – dbamy o długowieczność naszych reklam, używając tylko materiałów od zaufanych producentów.

Najwyższa jakość w wyjątkowo atrakcyjnej cenie

Dzięki naszej pasji i wieloletniemu doświadczeniu, oklejanie szyb i witryn nie ma przed nami najmniejszych tajemnic. Oferujemy wyprodukowanie reklamy tego typu, która dzięki najlepszej jakości wykonania będzie doskonale prezentowała Twoje logo, hasło reklamowe czy grafikę. Oferujemy nie tylko produkcję reklamy, ale także jej zamieszczenie w starannie dobranym miejscu. Dzięki takiemu podejściu możemy stwierdzić, iż oferowana przez nas usługa, jaką stanowi oklejanie witryn i szyb, jest w pełni kompleksowa.

Ponadto w naszej codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższą technologię, a materiały, którymi się posiłkujemy posiadają każdy wymagany atest, aby oklejanie witryn oraz szyb, które oferujemy, sprostało największym wymaganiom Klientów. Szeroki wybór dostępnych folii sprawia, że opcję można dobrać pod aktualne potrzeby oraz możliwości. Co więcej, nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań, nie tylko z zakresu oklejania szyb, ale również w wypadku innych rodzajów reklamy.

Skorzystaj z naszych usług jak oklejanie witryn, by wyróżnić się wśród konkurencji i skutecznie budować świadomość Twojej marki. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego studia reklamy, które mieści się w Warszawie!
Kontakt

Biuro

GMCREATE STUDIO REKLAMY
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 1132520903

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

ING Bank 34 1050 1025 1000 0097 2535 4113

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl