Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Loading...

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Zajmujemy się produkcją reklam do zastosowania zewnętrznego. Nasz zakład produkcyjny mieści się w Warszawie. Wykonywane przez nas reklamy zewnętrzne mogą być podświetlane lub niepodświetlane. Outdoor, czyli reklama zewnętrzna to forma komunikowania przekazów reklamowych na różnego rodzaju nośnikach zewnętrznych. Jej celem jest dostarczenie komunikatu w konkretnym miejscu i czasie do odpowiednich odbiorców.

Reklama świetlna produkowana przez GMCREATE STUDIO REKLAMY reklamy:
·Kasetony
·Kasetony frezowane
·Litery i znaki 3D (przestrzenne)
·Neony

Reklama niepodświetlana produkowana przez GMCREATE STUDIO REKLAMY:
·Szyldy
·Litery i znaki 3D (przestrzenne)
·Folie naklejane na witryny (OWV lub monomerowa)
·Potykacze
·Reklama wielkoformatowa na elewacji budynku (banery lub siatki mesh)

Reklamy zewnętrzne produkowane przez naszą firmę mogą być także przez nas montowane. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem reklam powierzonych przez klienta. Montujemy reklamy na terenie całego kraju, głównym obszarem naszych działań jest Warszawa i okolice.

Reklamy świetlne, neony, kasetony i szyldy sklepowe

Kasetony frezowane, litery led i znaki 3D oraz neony to doskonałe narzędzia reklamowe, które pozwolą Ci wyróżnić się z tłumy oraz dobrze oznaczyć siedzibę firmy. Kasetony, dzięki swojej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne, są idealnym rozwiązaniem do oznakowania budynków oraz punktów handlowych i usługowych. Kasetony frezowane dodatkowo oferują elegancki, nowoczesny wygląd poprzez precyzyjnie wycięte wzory, znaki i litery.

Litery i znaki 3D przyciągają uwagę swoją przestrzennością, tworząc efekt trójwymiarowości. Neony, z kolei, wnoszą do każdej przestrzeni żywe kolory i dynamiczne światło, co wyraźnie odróżnia oznaczenie firmy - zarówno w dzień, jak i w nocy.
Kontakt

Biuro

GMCREATE STUDIO REKLAMY
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 5242966536

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

MBank 49 1140 2004 0000 3502 8351 2291

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl