Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Loading...

Szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe stanowią tradycyjną i w dalszym ciągu popularną formę reklamy. Służą zarówno do prezentacji nazwy i loga firmy, jak i oferowanych usług czy dodatkowych informacji. Mogą być montowane na elewacji budynku lub stanowić samodzielny element wolnostojący. To właśnie ich wielorakie zastosowanie, a także niewielkie koszty produkcji sprawiają, że szyldy wciąż cieszą się dużą popularnością.

Projektujemy i wykonujemy szyldy reklamowe z wielu materiałów, np. PCV czy dibond. Wybór konkretnego z nich zależy od formy reklamy i funkcji jaką ma ona pełnić, a także od miejsca docelowego. Różne tworzywa wykorzystuje się w reklamach zewnętrznych, np. na fasadach budynków, aniżeli w przypadku tablic i szyldów umieszczanych wewnątrz domu lub firmy.

Doceniamy kreatywne pomysły, dlatego podejmujemy się wszelkich projektów, nawet tych z pozoru trudnych do zrealizowania. Każdy tworzony przez nas szyld reklamowy wykonywany jest z ogromną precyzją, za pomocą specjalistycznego sprzętu i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Wszystko to, by spełnić oczekiwania klienta.

Nasze usługi obejmują również montaż i serwis szyldów reklamowych, zarówno naszej produkcji, jak i tych pochodzących od innych producentów.
Kontakt

Biuro

GMCREATE STUDIO REKLAMY
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 5242966536

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

MBank 49 1140 2004 0000 3502 8351 2291

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl