Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Loading...

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy znajduje zastosowanie na wielu płaszczyznach. Można go wykorzystać przy tworzeniu kampanii promocyjnych, gdyż reklama wielkoformatowa jest jedną z najskuteczniejszych jej form, co przynosi wymierne korzyści dla firmy. Hasło reklamowe, ilustracja lub odpowiednie zdjęcie umieszczone na imponujących rozmiarów banerze przyciąga wzrok przechodniów i zwraca uwagę na dany produkt czy usługę. Podobne efekty przynosi oklejanie szyb i witryn, które właściwie przygotowane wywołują pozytywne skojarzenia i oddziałują na wyobraźnię. Tego typu reklama skutecznie przyciąga wzrok wielu przechodniów, budząc pozytywne skojarzenia z daną marką. Druk stanowi promocję na wielką skalę, której wysoka jakość wcale nie musi iść w parze z wygórowanymi kosztami.

Druk wielkoformatowy może być wykorzystany nie tylko w działaniach promocyjnych. Jeśli planujesz unowocześnić wnętrze Twojej firmy lub domu i nadać mu oryginalności, dobrym pomysłem jest oklejenie ściany interesującą fototapetą. To fantastyczny pomysł na metamorfozę każdego pomieszczenia, któremu pragniemy nadać nowego charakteru. Odświeżone wnętrze to najprostszy sposób na odzyskanie dawnego blasku mieszkania lub biura. Dzięki temu, iż posiadamy najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, jesteśmy w stanie realizować projekty o największych wymiarach. Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób znajdujących się w pobliżu Warszawy, ponieważ to właśnie tutaj mieści się nasza siedziba. Jesteśmy jednak w stanie realizować projekty w najbardziej odległych miejscach, chętnie podejmujemy się nowych wyzwań.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Dysponujemy zespołem doświadczonych projektantów graficznych oraz ekspertów, przed którymi druk nie ma najmniejszych tajemnic. Oferujemy wysokiej jakości druk wielkoformatowy, dzięki któremu każda umieszczona informacja, zdjęcie czy ilustracja będą prezentowały się doskonale. Każdy stworzony przez nas druk jest wysoce odporny na warunki zewnętrzne, na przykład wiatr, deszcze czy promienie UV. Nie poddają się więc niepożądanemu działaniu długiej ekspozycji w niesprzyjającej atmosferze. Oferujemy również montaż wyprodukowanych materiałów, nie musisz więc zajmować się tą kwestią. W parze z wysoką jakością idzie atrakcyjna, niewygórowana cena. Zwracamy ogromną uwagę na to, aby wszystkie materiały charakteryzowały się najwyższą klasą wykonania. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Realizacje”, gdzie znajduje się mnóstwo dotychczasowych prac, które wykonaliśmy, w tym druk wielkoformatowy. Dziesiątki usatysfakcjonowanych Klientów, którzy chętnie do nas wracają, są najlepszym dowodem na sprawne działanie naszej marki. Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług GMCREATE!

Zakres naszych usług obejmuje:
Kontakt

Biuro

GMCREATE STUDIO REKLAMY
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 1132520903

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

ING Bank 34 1050 1025 1000 0097 2535 4113

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl