Loading...

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy znajduje zastosowanie na wielu płaszczyznach. Można go wykorzystać przy tworzeniu kampanii promocyjnych, gdyż reklama wielkoformatowa jest jedną z najskuteczniejszych jej form, co przynosi wymierne korzyści dla firmy. Hasło reklamowe, ilustracja lub odpowiednie zdjęcie umieszczone na imponujących rozmiarów banerze przyciąga wzrok przechodniów i zwraca uwagę na dany produkt czy usługę. Podobne efekty przynosi oklejanie szyb i witryn, które właściwie przygotowane wywołują pozytywne skojarzenia i oddziałują na wyobraźnię.

Druk wieloformatowy może być wykorzystany nie tylko w działaniach promocyjnych. Jeśli planujesz unowocześnić wnętrze Twojej firmy lub domu i nadać mu oryginalności dobrym pomysłem jest oklejenie ściany fototapetą.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Dysponujemy zespołem doświadczonych projektantów graficznych oraz ekspertów, przed którymi druk nie ma najmniejszych tajemnic. Oferujemy wysokiej jakości druk wielkoformatowy, dzięki któremu każda umieszczona informacja, zdjęcie czy ilustracja będą prezentowały się doskonale. Oferujemy również montaż wyprodukowanych materiałów, nie musisz więc zajmować się tą kwestią. W parze z wysoką jakością idzie atrakcyjna, niewygórowana cena. Jeśli chcesz wyróżnić się wśród konkurencji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!

Zakres naszych usług obejmuje:
Kontakt

Biuro

GMCREATE studio reklamy
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 8442151697

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

ING Bank 78 1050 1025 1000 0091 0889 5914

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl