Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Loading...

Litery 3D

Litery przestrzenne mogą być wykorzystywane zarówno w reklamie outdoorowej, jak i wewnętrznej. Pozwalają one na uzyskanie wyjątkowych i interesujących efektów wizualnych w zależności od obranego tworzywa, techniki wykonania oraz wzoru i barwy. Dzięki szerokiemu polu zastosowania, atrakcyjnemu wyglądowi oraz ogromnej funkcjonalności, litery 3D stanowią obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań reklamowych. Oferujemy m.in. następujące litery i znaki przestrzenne wykonane z:

  • plexi podklejane folią
  • taśmy aluminiowej
  • ze styroduru
  • PCV
  • podświetlane
  • z efektem halo

Wybór konkretnej technologii oraz materiałów, z których tworzone są znaki i litery 3D w dużym stopniu wpływa na ich trwałość, ale przede wszystkim determinuje walory estetyczne, które są najbardziej pożądanymi cechami produktu reklamowego.

Litery podświetlane nadają się idealnie do zacienionych pomieszczeń, a także jako reklama zewnętrzna, która będzie widoczna niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, a także pory dnia. Każdy klient, który zdecyduje się na usługi GMCreate może mieć pewność, iż zamówione u nas znaki i litery przestrzenne spełnią jego najśmielsze oczekiwania, w odpowiedni sposób oddadzą charakter firmy i w znaczący sposób przełożą się na wizerunek marki w oczach potencjalnych nabywców.
Kontakt

Biuro

GMCREATE STUDIO REKLAMY
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 5242966536

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

MBank 49 1140 2004 0000 3502 8351 2291

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl