Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Loading...

KASETONY REKLAMOWE

Kasetony reklamowe są jedną z najbardziej popularnych form reklamy, zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej. Pozwalają na stworzenie prostego, czytelnego oraz rzucającego się w oczy przekazu, co stanowi gwarancję sukcesu i zapewnia rozpoznawalność marki. Tego typu kasetony charakteryzują się uniwersalnością oraz funkcjonalnością, dzięki czemu łatwo można je wkomponować w elewację budynku, otoczenie oraz wnętrze firmy czy punktu usługowego lub sklepu.

Kaseton reklamowy jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, a dzięki użyciu energooszczędnych technologii oświetlenia LED jest także tani w użytkowaniu. Podświetlenie zapewnia również ciągłą widoczność niezależnie od godziny czy pory roku.

W naszej ofercie znajdują się:

  • Kasetony z podświetleniem LED
  • Kasetony z licem frezowanym
  • Kasetony z licem winylowym

W zależności od wizji klienta oraz jego indywidualnych preferencji, wybieramy odpowiedni rodzaj kasetonu reklamowego, by w pełni oddać charakter firmy i uzyskać wymarzony efekt. Podejmujemy się wszelkiego rodzaju projektów, wierząc, iż nie ma zleceń niemożliwych. Każda nasza realizacja tworzona jest z pasją, a także pełnym profesjonalizmem i precyzją. Dokonujemy montażu tworzonych przez nas reklam, jak również produktów konkurencji.
Kontakt

Biuro

GMCREATE STUDIO REKLAMY
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 5242966536

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

MBank 49 1140 2004 0000 3502 8351 2291

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl