Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Loading...

Folia samoprzylepna

Folia samoprzylepna okazuje się nieodłącznym elementem różnego rodzaju efektywnych wydruków, daje nieograniczone pole popisu wszystkim, którzy potrzebują unikatowych naklejek, spersonalizowanych oznaczeń bądź wypełnienia projektów znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. To niebanalny pomysł na stworzenie reklamy wizualnej, która nie oprze się pod wpływem niesprzyjających warunków wizualnych lub innych negatywnych czynników.

Nieograniczona liczba zastosowań

Wymienianie zastosowań, jakie posiada folia samoprzylepna, mogłoby nie mieć końca. To przede wszystkim doskonały sposób, aby zaznaczyć swoją obecność bądź wyrazić siebie. Folia samoprzylepna idealnie nadaje się na druk firmowych naklejek, więc jeżeli chcesz, aby logo Twojej firmy czy wydarzenia, które organizujesz zakorzeniło się w umysłach klientów, pomyśl nad wydrukiem odpowiednich naklejek. Co więcej, przy pomocy tej funkcjonalnej folii jesteś w stanie stworzyć unikatową naklejkę na samochód czy rower. To szansa na przełamanie nudy i podkreślenie wyjątkowości Twojego pojazdu. Tego typu reklama na pewno nie pozostanie niezauważona przez kierowców oraz przechodniów. Nie ma więc lepszego sposobu na przekazanie dużej ilości osób wybranych marketingowych treści. Ponadto tworzywo używane do tworzenia folii często jest o wiele trwalsze niż farby lub lakiery, ponadto ma nad nimi przewagę pieniężną – folia samoprzylepna jest stosunkowo tanim sposobem wydruku.

Dlaczego warto skorzystać akurat z naszych usług? Dlatego, że w naszych produkcjach zawsze używamy materiałów najwyższej jakości, których podstawową cechą jest trwałość. Oferujemy wysokiej jakości druk na folii odpornej na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Istnieje szansa wyboru folii błyszczącej bądź matowej, w zależności od potrzeb i rodzaju naklejek. Różnorodność, jaką oferuje folia samoprzylepna, pozwala na odpowiednie dopasowanie jej rodzaju do każdej powierzchni – niezależnie od tego czy będzie to pojazd, czy powierzchnia wewnętrzna lub zewnętrzna budynku.

Perfekcjoniści w każdym calu

Naszą siłą jest szybkość wykonania. Większość zamówień jest realizowanych od razu po ich odbiorze i zdarza się, że już przed upływem doby możesz odebrać swoją gotową folię samoprzylepną. Co więcej, istnieje szansa wydruku od ręki – zapytaj o szczegóły naszego konsultanta. Ekspresowe wykonanie usługi nie ujmuje jednak na jakości stworzonego materiału. Profesjonalizm stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego szczególną wagę przykładamy do tego, aby folia samoprzylepna spełniała wszystkie postawione nam wymagania. Tak profesjonalne podejście, jakim charakteryzuje się nasza firma, sprawia, iż niejednokrotnie wracają do nas zadowoleni Klienci. Stanowi to dla nas najlepszą gwarancję, że to co robimy stoi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego studia, które znajduje się w Warszawie.
Kontakt

Biuro

GMCREATE STUDIO REKLAMY
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 1132520903

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

ING Bank 34 1050 1025 1000 0097 2535 4113

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl