Loading...

Folia samoprzylepna

Folia samoprzylepna okazuje się nieodłącznym elementem różnego rodzaju efektywnych wydruków, daje nieograniczone pole popisu wszystkim, którzy potrzebują unikatowych naklejek, spersonalizowanych oznaczeń bądź wypełnienia projektów znajdujących się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Nieograniczona liczba zastosowań

Wymienianie zastosowań folii samoprzylepnych mogłoby nie mieć końca. To przede wszystkim doskonały sposób, aby zaznaczyć swoją obecność bądź wyrazić siebie. Folia samoprzylepna idealnie nadaje się na druk firmowych naklejek, więc jeżeli chcesz, aby logo Twojej firmy czy wydarzenia, które organizujesz zakorzeniło się w umysłach klientów, pomyśl nad wydrukiem odpowiednich naklejek. Co więcej, przy pomocy tej funkcjonalnej folii jesteś w stanie stworzyć unikatową naklejkę na samochód czy rower. To szansa na przełamanie nudy i podkreślenie wyjątkowości Twojego pojazdu.

Dlaczego warto skorzystać akurat z naszych usług? Dlatego, że w naszych produkcjach zawsze używamy materiałów najwyższej jakości, których podstawową cechą jest trwałość. Oferujemy wysokiej jakości druk na folii odpornej na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Istnieje szansa wyboru folii błyszczącej bądź matowej, w zależności od potrzeb i rodzaju naklejek. Różnorodność folii samoprzylepnych pozwala na odpowiednie dopasowanie jej rodzaju do każdej powierzchni.

Perfekcjoniści w każdym calu

Naszą siłą jest szybkość wykonania. Większość zamówień jest realizowanych od razu po ich odbiorze i zdarza się, że już przed upływem doby możesz odebrać swoją gotową folię samoprzylepną. Co więcej, istnieje szansa wydruku od ręki – zapytaj o szczegóły naszego konsultanta.




Kontakt

Biuro

GMCREATE studio reklamy
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 8442151697

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

ING Bank 78 1050 1025 1000 0091 0889 5914

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl