Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Loading...

Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa to jedna z najskuteczniejszych form działań promocyjnych. Ten typ reklamy może posiadać imponujące rozmiary – jej powierzchnia może wynosić ponad 100 metrów kwadratowych, nic więc dziwnego, że przyciąga uwagę potencjalnych klientów nawet z daleka. Zamieszczony na niej przekaz ma szansę zatem dotrzeć do sporej grupy odbiorców i skutecznie zareklamować dany produkt lub usługę.

Skuteczność reklamy wielkoformatowej

Dobrze zaplanowana oraz przemyślana reklama wielkoformatowa jest jednym z kluczowych elementem kampanii promocyjnej. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że oddziałuje na odbiorców przez cały czas – jest w końcu widoczna przez całą dobę. Odpowiednie hasło reklamowe, interesujące zdjęcie lub ilustracja oraz mała ilość informacji potrafią skutecznie przyciągnąć wzrok przechodniów oraz zwrócić uwagę na dany produkt lub usługę. Istotnym elementem jest również właściwa kolorystyka, dlatego tak ważne jest aby jakość druku i wykonania były wysokiej jakości.

Jakość naszych usług

Oferujemy produkcję reklam wielkoformatowych. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość druku i wykonania, dzięki czemu zamieszczone przez Ciebie informacje będą prezentować się doskonale. Dodatkową usługą jest również montaż reklamy, niezależnie od tego czy ma ona być zamieszczona na poziomie ziemi czy na wysokości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!
Kontakt

Biuro

GMCREATE STUDIO REKLAMY
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa
NIP: 5242966536

tel.: 22 518 77 96
mail: biuro@gmcreate.pl

MBank 49 1140 2004 0000 3502 8351 2291

Dział handlowy:

tel.: 511 809 331
mail: handlowy@gmcreate.pl

Dział techniczny:

mail: montaz@gmcreate.pl

Dział graficzny:

tel.: 570 281 222
mail: grafik@gmcreate.pl

Reklamacje:

mail: reklamacje@gmcreate.pl